Welcome to Comuna Scorțaru Nou, județul Brăila   Click to listen highlighted text! Welcome to Comuna Scorțaru Nou, județul Brăila Powered By GSpeech

pdf Anunț public privind proiectul de Extindere rețea iluminat public în localitățile Scorțaru Nou și Pitulați

By 19 downloads

Download (pdf, 57 KB)

134302102020.pdf

Primaria comunei Scortaru Nou anunta publicul interesat asupra depunerii solicitarii de emitere a acordului de mediu pentru proiectul “Extindere retea iluminat public in localitatea Scortaru Nou si localitatea Pitulati”,propus a fi amplasat in judetul Braila, comuna Scortaru Nou, localitatea Scortaru Nou si localitatea Pitulati. Informatiile privind proiectul propus pot fi consultate la sediul Agentiei pentru Protectia Mediului Braila- mun. Braila, Bd. Independentei, nr.16, Bl. B5 si la sediul titularului din judetul Braila, comuna Scortaru Nou, localitatea Scortaru Nou, strada Administratiei, nr.1, in zilele lucratoare intre orele 9.00-13.00. Observatiile publicului se primesc zilnic la sediul Agentiei pentru Protectia Mediului Braila.